Copyright © 2014 Design By Be.St. | Created by <fm />

a5

Eser Hakkında

TALEP FORMU ▼

MİNİK ZÜMRÜT SÜSLÜ SARDUAN TAŞLI KOLYE

1

Bu şık kare formlu kolye natürel bir Druzy Sarduan taşı kullanılarak tasarlanmıştır. Taşın içinde oluşmuş incecik şeker parçacıkları görünümündeki “druzy” adı verilen kristal salkımları arasına küçük bir zümrüt taşı yerleştirilmiştir. Beyaz ve siyah natürel minik zirkonlarla süslü gümüş lâle el işidir. Sarduan taşını çevreleyen 925 ayar gümüş yuva deneyim ve ustalık isteyen sıvama tekniği ile elde dönülmüştür.

Özellikleri

Sarduan taşının ebatları: 3,6cm * 3,6 cm
Zincir: 925 ayar gümüş.

İçeriği

Sarduan Taşı

MİNİK MERCAN TAŞLI SU YEŞİLİ KALSEDON KOLYE

2

Modern çizgilere sahip bu özel tasarımlı, iki minik mercan taşı ile süslü kolye su yeşili renkli doğal Kalsedon taşı kullanılarak yapıldı. Taşı çevreleyen 925 ayar gümüş yuva, deneyim ve ustalık isteyen sıvama tekniği ile elde dönüldü.

Kuvars mineralinin kriptokristalin çeşitlerinden biri olan kalsedonun yüzeyinde oluşmuş incecik şeker parçacıkları görünümündeki “druzy” olarak adlandırılan kristal salkımları tasarıma farklı bir güzellik veriyor ve özel değer katıyor.

Özellikleri

Su yeşili kalsedon taşının ebatları : 5,8cm * 3,6 cm
Zincir: 925 ayar gümüş.

İçeriği

Kalsedon Taşı

BAROK İNCİLİ SARDUAN TAŞLI KOLYELER

3
4
5

Modern ve sade bir çizgiye sahip bu üç şık kolye için natürel iri Druzy Sarduan taşları kullanılmıştır. Taşların içinde oluşmuş incecik şeker parçacıkları görünümündeki kristal salkımlarına “druzy” adı verilir. Her üç kolyede incecik zarif kristallerini sergileyen Druzy Sarduan taşları birer barok inci ile süslenerek farklı bir güzellik verilmiş, kıymetlerine kıymet katılmıştır. Taşları çevreleyen 925 ayar gümüş yuvalar deneyim ve ustalık isteyen sıvama tekniği ile elde dönülmüştür.

Özellikleri

Sarduan taşlarının ebatları
3 nolu kolye : 5cm * 2,5cm
4 nolu kolye : 5cm * 3,5cm
5 nolu kolye : 4,5cm * 3,5cm
Zincir: 925 ayar gümüş.

İçeriği

Sarduan Taşıİnci