Copyright © 2014 Design By Be.St. | Created by <fm />

a13

Eser Hakkında

TALEP FORMU ▼

YAKUT ZÜMRÜT TAŞLI SET

1

Çarpıcı renkleri ile göz dolduran yakut ve zümrüt taşlı bu tasarım küpe bilezik takımı özenli bir el işçiliği ürünüdür. Taşların fasetleri el kesimidir. Taşları çevreleyen 925 ayar gümüş yuvalar, deneyim ve ustalık isteyen sıvama tekniği ile elde dönüldü. Bileziğin kilidi ise kalıpsız olarak tamamen el yapımı.

İçeriği

YakutZümrüt

DUMAN KUVARS, RUTİL KUVARS VE İRAN TURKUAZI KÜPE BİLEZİK SET

2

Bu özel ve görkemli küpe bilezik seti için nadir bulunan rutil kuvars taşları, kaliteli dumanlı kuvarslar ve renk uyumu için en uygun olan İran turkuazları kullanıldı. Tasarım özenli bir el işçiliği ürünüdür. Taşların fasetleri el kesimidir. Taşları çevreleyen 925 ayar gümüş yuvalar, deneyim ve ustalık isteyen sıvama tekniği ile elde dönüldü. Bileziğin kilidi ise kalıpsız olarak tamamen el yapımı.

İçeriği

Dumanlı KuvarsRutilTurkuaz Taşı

İRAN TURKUAZI VE LİMON KUVARS İLE TASARLANAN KÜPE BİLEZİK SET

3

Bu şık ve göz alıcı küpe bilezik takımı için fasetleri el kesimi limon kuvars taşları ve nadir bulunan İran turkuazları kullanılmıştır. Özenli bir el işçiliği ile yapılmış olan bu takı setinin taşlarını çevreleyen 925 ayar gümüş yuvalar, deneyim ve ustalık isteyen sıvama tekniği ile elde dönüldü. Bileziğin kilidi ise kalıpsız olarak tamamen el yapımı.

İçeriği

Limon KuvarsTurkuaz Taşı